OGŁOSZENIE DLA KANDYDATÓW PROJEKTU
 „Z ERASMUSEM PO UMIEJĘTNOŚCI”

21 września 2017

1. Terminy rekrutacji: (zamieszczone w regulaminie na stronie internetowej szkoły, zakładka projekty).

Czynności rekrutacyjne: - etap II – mobilność 2018

• Kandydat zapoznaje się z regulaminem rekrutacji, kryteriami i formularzem zgłoszeniowym.
  • Kandydat składa formularz do 09.10.2017 r. w sekretariacie szkoły (wypełniony przez rodziców oraz wychowawcę klasy)
  • Prace Komisji Rekrutacyjnej – 10.10.- 13.10. 2017 r.
  • Sporządzenie protokołu rekrutacyjnego, wydanie decyzji rekrutacyjnej i opublikowanie głównej  i rezerwowej listy uczestników projektu: - 17.10. 2017 r.

staż we Włoszech  18 osób (+ 2 osoby lista rezerwowa) – kwiecień   2018 r.
  staż w Portugalii    18 osób (+ 2 osoby lista rezerwowa) – kwiecień   2018 r.

2. Spotkanie informacyjne z wyłonionymi uczestnikami projektu i ich rodzicami planowane jest na drugą połowę października.

3. Przygotowanie językowe (kurs j. włoskiego oraz j. portugalskiego – od początku listopada. Kursy odbywać będą się w godzinach popołudniowych na terenie szkoły.)