Konkurs „Moje pasje kulinarne” z dystansem społecznym

9 kwietnia 2020

Drodzy Nauczyciele i Uczniowie…. mam nadzieję, że w sytuacji, w jakiej jesteśmy zmuszeni żyć, możecie znaleźć chwilę na wspólne świętowanie. Na pewno te święta będą inne niż wszystkie i na długo zostaną w naszej pamięci , ale to nie znaczy, że będą gorsze.

W związku z tym, że w tym roku nie odbył się konkurs „Moje pasje kulinarne”, proponujemy konkurs… na najciekawsze ciasto, które zagości na Waszym wielkanocnym stole.
Ale...musi być udokumentowane, że to Wy je piekliście. Proszę o zdjęcia w trakcie pracy nad ciastem i gotowego wypieku. Konkurs zamieścimy na szkolnym Facebooku i tam poproszę o zamieszczanie zdjęć w miejscu przeznaczonym na komentarz. Żeby było ciekawiej, oczywiście będą nagrody w dwóch kategoriach - NAUCZYCIEL i UCZEŃ. A teraz parę słów o nagrodach….
Zwycięzca (nauczyciel i uczeń) otrzyma blaszkę pysznego ciasta zaraz, gdy wrócimy do szkoły. Termin nadsyłania zdjęć 15.04.2020 r.

Pozdrawiamy i czekamy na słodkie ciasta,
Karina Gaj-Woźniak, Danuta Kowalczyk-Cudak i Agnieszka Czepiel-Zając

Udział w konkursie jest jednoczesnym wyrażeniem zgody na publikację wizerunku (jeśli jesteś widoczny na zdjęciu), imienia i nazwiska/nick i pracy na Facebooku i stronie szkoły.