Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

25 czerwca 2020

1. W dn. 26.06.2020 r. ze względu na pandemię nie odbędzie się uroczysta akademia z okazji zakończenia roku szkolnego.

2. Uczniowie będą mogli odebrać świadectwa promocyjne zgodnie z ustalonym harmonogramem (przesłanym przez dziennik Librus) w dn. 26.06.2020 r. lub podczas ferii letnich w sekretariacie szkoły (od godz. 10.00 do 13.00); można również odebrać świadectwo we wrześniu.

3. Odbiór świadectw odbywał się będzie w reżimie sanitarnym:

1. po odbiór świadectwa mogą przyjść tylko uczniowie zdrowi, bez objawów chorobowych, nieprzebywający w kwarantannie, niemający w okresie ostatnich 14 dni kontaktu z osobą, u której potwierdzono (lub podejrzewa się) zakażenie wirusem SARSCoV-2,

2. na terenie szkoły obowiązuje zakrywanie ust i nosa, dezynfekcja rąk płynem dezynfekującym znajdującym się przy wejściu do szkoły,

3. odbiór świadectwa następuje zgodnie z ustalonym harmonogramem (godzina, numer ucznia w dzienniku, sala); uczniowie wchodzą do sali pojedynczo.

4. na terenie szkoły obowiązuje zachowanie dystansu społecznego (zachowanie odległości co najmniej 1,5 m), zakaz gromadzenia się w grupach.

5. uczniowie na okres ferii letnich mają obowiązek zabrania wszystkich rzeczy osobistych z szatni szkolnej oraz szafek ubraniowych.

1. W dn. 26.06.2020 r. (od 8.00 – do 12.00) uczniowie uprawnieni do egzaminu poprawkowego będą mogli odebrać zagadnienia do egzaminu u wicedyrektor p. Moniki Bąk. (Po tym terminie, w czasie ferii letnich odbiór zagadnień do egzaminu – w sekretariacie szkoły od 9.00 do 13.00).