Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 im. Królowej Jadwigi

Strona główna


WSPÓŁPRACUJĄ Z NAMI:

                 

 

Zebrania z rodzicami odbędą się 18 września o godzinie 17:00

 

Artykuły

Wyniki egzaminu maturalnego

Informujemy absolwentów, że wyniki egzaminu maturalnego i świadectwa dojrzałości będą do odbioru w sekretariacie 11 września 2018 r. od godz. 12.00. Prosimy zabrać ze sobą dowód osobisty lub inny dokument potwierdzający tożsamość.

10 września 2018


Czytaj więcej o: Wyniki egzaminu maturalnego

PONOWNE OGŁOSZENIE O NABORZE NA STANOWISKO KOORDYNATORA PROJEKTU ORAZ SPECJALISTY DO SPRAW ROZLICZEŃ PROJEKTU

Rządowy program „Dobry Start”

 
 
Program ten jest kolejnym elementem kompleksowej i długofalowej prowadzonej przez rząd polityki rodzinnej.  W praktyce świadczenie „Dobry Start” to 300 złotych jednorazowego wsparcia dla wszystkich uczniów rozpoczynających rok szkolny. Co ważne, rodziny otrzymają świadczenie bez względu na dochód. Wsparciem zostaną objęte dzieci wychowujące się zarówno w rodzinach, jak i te przebywające  w  pieczy zastępczej.
 

8 lipca 2018


Czytaj więcej o: Rządowy program „Dobry Start”

Bezpieczny wypoczynek – poradnik MEN dla rodziców i opiekunów

Przed rozpoczęciem wakacji Ministerstwo Edukacji Narodowej zachęca do zapoznania się z „Poradnikiem bezpiecznego wypoczynku” oraz sprawdzenia wiarygodności organizatora za pośrednictwem bazy danych o wypoczynku.

4 lipca 2018


Czytaj więcej o: Bezpieczny wypoczynek – poradnik MEN dla rodziców i opiekunów

SZKOLNY KONKURS Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Przejdź do - SZKOLNY KONKURS Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Dnia 04.06.2018r. odbył się szkolny konkurs wiedzy z języka niemieckiego dla klas pierwszych. Uczniowie mieli za zadanie wykazać się umiejętnością rozumienia tekstu słuchanego, pisanego, tłumaczenia zdań z języka polskiego na język niemiecki oraz redagowania  krótkiego tekstu.

13 czerwca 2018


Czytaj więcej o: SZKOLNY KONKURS Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Realizacja projektów unijnych szansą na podniesienie jakości kształcenia

             Rola kształcenia zawodowego w Polsce nieustannie wzrasta. Należy  podnosić jego jakość, aby jak najlepiej przygotować przyszłych pracowników do realizacji zadań zawodowych.  Szkoła musi wykorzystać każdą szansę, by w sposób nowatorski wychodzić naprzeciw oczekiwaniom uczniów oraz pracodawców. Dodatkowe kwalifikacje zawodowe, kompetencje i umiejętności są na rynku pracy atutem.

10 czerwca 2018


Czytaj więcej o: Realizacja projektów unijnych szansą na podniesienie jakości kształcenia

Młodzi Patrioci

Przejdź do - Młodzi Patrioci

Nasza szkoła   wzięła w tym roku szkolnym udział w Projekcie Akademii Nowoczesnego Patriotyzmu. Zajęcia wzbudziły wśród młodzieży wiele pozytywnych emocji. Uczestnicy  warsztatów mieli okazję rozwinąć zdolności przywódcze, retoryczne, argumentacyjne, a także uczyli się  sztuki budowania kompromisów.  Kolejny etap projektu to wywiad z lokalnym patriotą. Młodzież wybrała do tej  pana Łukasza Curyło- dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy.

4 czerwca 2018


Czytaj więcej o: Młodzi Patrioci

Polak Węgier dwa bratanki ... czyli węgierska delegacja w naszej szkole

Przejdź do - Polak Węgier dwa bratanki ... czyli węgierska delegacja w naszej szkole

O sile znanego przysłowia mogli przekonać się uczniowie ZSP nr 4, szczególnie kształcący się w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych.W Jaworznie przez trzy dni gościła węgierska delegacja, m.in. piekarzy z miasta partnerskiego Jaworzna – Szigethalom, a  22 maja  odwiedziła  naszą szkołę. Gościom towarzyszyła Pani Anna Mocała – Kalina naczelnik Wydziału Rozwoju i Polityki Gospodarczej, pracownicy tego wydziału oraz pani Anna Liszka – tłumacz.

27 maja 2018


Czytaj więcej o: Polak Węgier dwa bratanki ... czyli węgierska delegacja w naszej szkole