DYŻURY NAUCZYCIELI

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Dyżury nauczycieli dla rodziców 2017/18

(po wcześniejszym uzgodnieniu z nauczycielem – kontakt w sekretariacie szkoły)

l.p.

Nazwisko i imię

Dzień tygodnia

Godzina

1.

Kubiak-Smoliło Kinga - dyrektor

 

Po uzgodnieniu w sekretariacie szkoły

2.

Bąk Monika - wicedyrektor

3.

Szymkowiak Izabela - wicedyrektor

4.

Bartoń Anna

środa

11.30-12.15

5.

Bieszczad Sylwia

czwartek

12.20-13.05

6.

Bilska Katarzyna

poniedziałek

10.30-11.20

7.

Chuderska Barbara

wtorek

10.30-11.20

8.

Czepiel-Zając Agnieszka

-

-

9.

Dańczak Dorota

poniedziałek

12.20-13.05

10.

Dyllus Jolanta

czwartek

10.35-11.20

11.

Domogała Barbara

wtorek

14.05-15.00

12.

Dziedziak – Wawro Magdalena

Wtorek

13.00 – 14.00

13.

Gaj – Woźniak Karina

poniedziałek

11.30-12.15

14.

Filipek  Magdalena

poniedziałek

12.20-13.05

15.

Knapik Ewa

wtorek

15.00-16.00

16.

Kotulska Agata

czwartek

15.05-15.50

17.

Kowalczyk-Cudak Danuta

czwartek

15.00-15.30

18.

Kryślewicz – Grdeń Longina

Wg harmonogramu pracy biblioteki

19.

Kuchta Roksana

piątek

08.50-09.35

20.

Lelek Magdalena

czwartek

12.15-13.05

21.

Lignar Agnieszka

czwartek

11.30-12.15

22.

Łoziński Mariusz

poniedziałek

08.50-09.35

23.

Migacz Halina

środa

09.35-10.30

24.

Mocek Barbara

środa

12.20-13.05

25.

Musiał Marzena

wtorek

11.30-12.15

26.

Najman Tomasz

piątek

08.50-09.35

27.

Rejdych Bożena

czwartek

09.45-10.30

28.

Sraga-Chmielik Anna

czwartek

wtorek

11.30-12.15

10.35-11.20

29.

Stankiewicz Krzysztof

wtorek

13.20-14.05

30.

Stec Barbara

środa

09.45-10.30

31.

Szyndera Karolina

czwartek

10.35-11.20

32.

Tomczyk Katarzyna

wtorek

10.35-11.20

33.

Ślusarczyk - Mrożek Agnieszka

środa

12.20-13.05

34.

Warzecha Małgorzata

poniedziałek

8.50-9.35

35.

Waśko Łukasz

piątek

07.10-07.55

36.

Wilk Małgorzata

poniedziałek

15.00-16.00

37.

Złocka Anita

Wg harmonogramu pracy biblioteki

38.

Kijak Agata

czwartek

13.20-14.05 (co 2 tydzień)

39.

Pasterak Anna

wtorek

08.00-08.45 (co 2 tydzień)

40.

Szafrański Robert

wtorek

7.30 - 8.00

41.

Proksa Stanisław

czwartek

13.20-14.05

42.

Orzechowska – Filipczyk Elżbieta

piątek

14.00-14.30

43.

Gorczowska Marta

środa

13.20-14.05

44.

Nowakowska Katarzyna

wtorek

11.30 – 12.15

45.

Nowak Wiesław

poniedziałek

13.20-14.05

46.

Sowiński Mariusz

czwartek

07.10-08.00

47.

Turska Monika

wtorek

09.45-10.30

48.

Ziętek Barbara

czwartek

08.00-08.45

49.

Zielińska Grażyna