NASI NAJLEPSI

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

 

 Tytuł  NAJLEPSZEGO ABSOLWENTA

 w roku szkolnym 2017/2018 uzyskały:

 Technikum nr 4  - ALEKSANDRA JAMRÓZ

BSZ I stopnia - DOMINIKA PADUCH

 

Tytuł NAJLEPSZY W ZAWODZIE

za rok szkolny 2017/2018 otrzymali absolwenci:

 

technik ekonomista - ANGELIKA MADEJ i MAGDALENA MAŁEK

 technik hotelarstwa - ALEKSANDRA JAMRÓZ

 technik żywienia i usług gastronomicznych - AGNIESZKA WARZECHA

 technik obsługi turystycznej - ELŻBIETA LIS

 Kucharz BSZ I stopnia - DOMINIKA PADUCH

 

Najlepsi uczniowie  Technikum nr 4

w roku szkolnym 2017/2018

 

PAULINA KOPEĆ - Stypendystka Prezesa Rady Ministrów 

 

Weronika Zastrzeżyńska, kl. 1 a Tg

Kois Weronika, kl. 1 Tt

Mikołajczyk Wiktoria, kl. 1 Tt

Kopeć Paulina, kl. 1 Te/h

Król Karolina, kl. 1 Te/h

Kuśnierczyk Martyna, kl. 1 Te/h

Sówka Paula, kl. 1 Te/h

Żabicka Martyna, kl. 1 Te/h

Lis Rafał, kl. 2 Te/h

Mścisz Paulina, kl. 2 Te/h

Natalia Gędłek, kl. 3 Te/h,

Cieszyńska Magdalena, kl. 3 Te/g

Palka Aleksandra, kl. 3 Te/g

 

 

 Tytuł  NAJLEPSZEGO ABSOLWENTA

w roku szkolnym 2016/2017 uzyskały:

 

Technikum nr 4  - PATRYCJA LENIK

 ZSZ nr 4 - SANDRA KONWERSKA i  NATALIA ZIĘTEK

 

Tytuł NAJLEPSZY W ZAWODZIE

za rok szkolny 2016/2017 otrzymali absolwenci:

 

Technik ekonomista -  Patrycja Lenik

Technik hotelarstwa – Alicja Drabik

Technik obsługi turystycznej – Katarzyna Madejska

Technik żywienia i usług gastronomicznych – Patrycja Wijaczka

Kucharz – Sandra Konwerska

 

Najlepsi uczniowie

 Technikum nr 4 oraz Zasadniczej Szkoły Zawodowej nr 4 

w roku szkolnym 2016/2017 

 

Angelika Madej, kl. 2 Te/h –Stypendystka Prezesa Rady Ministrów

 

Rafał Lis - klasa 1 Te/h

Agnieszka Warzecha - klasa 3 a Tg

Aleksandra Jamróz - klasa 3 Te/h

Weronika Florczak -klasa 1 Tg

Magdalena Małek - klasa 3 Te/h

Patryk Tomera - klasa 3 Te/h

Ewelina Pilch - klasa 2 Tg

Florentyna Kolat - klasa 3 Te/h

Angelika Wójtowiec - klasa 2 Te/g

Karolina Paszcza - klasa 3 Te/h

Jadwiga Sikora - klasa 3 Te/h

Paulina Mścisz - klasa 1 Te/h

Natalia Ziętek -klasa 3 ZSZ

Sandra Konwerska - klasa 3 ZSZ

Elżbieta Lis - klasa 3 Tt

Weronika Szubert -klasa 3Te/h