ZAJĘCIA DODATKOWE

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Zajęcia pozalekcyjne

2017 / 2018

 

Ip

Nauczyciel

Koło/ art. 42 ust.2, pkt 2

Realizacja

dzień tygodnia

godziny

1.

Bartoń Anna

Szkolny Klub Wolontariatu

Wtorek lub / i czwartek

14.00 – 15.00 lub według potrzeb akcji

2.

Bąk Monika

Konsultacje z języka rosyjskiego

Czwartek

14.05 – 14.55

3.

Bieszczad Sylwia

Konsultacje maturalne z matematyki,

 Zajęcia dodatkowe z matematyki

Wtorek

14.10 – 14.55

4.

Bilska Katarzyna

Przygotowanie do matury z j. polskiego

Wtorek 7 lekcja

12.20 – 13.05

5.

Chuderska Barbara

 

Przygotowanie do egzaminu maturalnego
 z języka polskiego

Środa

8 lekcja 14.10 – 14.55

6.

Czepiel-Zając Agnieszka

-

-

-

7.

Dańczak Dorota

Zajęcia dodatkowe z języka niemieckiego

Poniedziałek lub po uzgodnieniu

12.20 – 13.05

8.

Dyllus Jolanta

Konsultacje do egzaminu zawodowego T.15, T.06 oraz projekty gastronomiczne

Poniedziałek lub według uzgodnienia

14.55 – 15.50 do uzgodnienia

9.

Domogała Barbara

Zajęcia dodatkowe z matematyki
 dla ZSZ klasa 3

Środa

8.50 – 9.35

10.

Dziedziak – Wawro Magdalena

Decoupage

Wtorek

14.00 – 15.00

11.

Gaj – Woźniak Karina

Spotkania opiekuńczo - wychowawcze, wolontariat godzina realizowana w Związku Harcerstwa Polskiego

Piątek

17.00 – 18.00

12.

Filipek  Magdalena

Konsultacje z przedmiotów ekonomicznych

Poniedziałek

12.20 – 13.05

13.

Knapik Ewa

Trening interpersonalny zajęcia dodatkowe dla maturzystów

Wtorek

13.20 – 14.05

14.

Kotulska Agata

Zajęcia dodatkowe z języka polskiego

Poniedziałek

13.20 – 14.05

15.

Kowalczyk-Cudak Danuta

Przygotowanie do egzaminu zawodowego w kwalifikacji T.06, T.15, T.11, T.12, T.13, T.14 i Olimpiad turystycznych

Wtorek

8.00 – 8.45

16.

Kryślewicz – Grdeń Longina

Decoupage

Parzyste wtorki

13.00 – 15.00

17.

Kubiak-Smoliło Kinga

Zajęcia przygotowujące do matury
 z j. polskiego dla  kl. III te/g

Poniedziałek

(nieparzyste)

 

8.00 – 8.45

18.

Kuchta Roksana

Zajęcia dodatkowe z języka niemieckiego

Środa

15.00 – 15.45

19.

Lelek Magdalena

Zajęcia rekreacyjno - sportowe

Wtorek

12.15 – 13.05

20.

Lignar Agnieszka

Zajęcia dodatkowe i przygotowanie do egzaminu zawodowego T.11, T.12, T.13, T.14

Poniedziałek

14.10 – 14.55

21.

Łoziński Mariusz

Zajęcia sportowe

Wtorek

11.30 – 12.15

22.

Migacz Halina

Przygotowanie do konkursów ekonomicznych

Przygotowanie do egzaminu zawodowego

Wtorek

8.00 – 8.45

23.

Mocek Barbara

Konsultacje do egzaminu zawodowego T.06, T.15, T.12

Środa

13.10 – 14.00

24.

Musiał Marzena

Zajęcia sportowo - rekreacyjne

Wtorek

11.30 – 12.15

25.

Najman Tomasz

Zajęcia dodatkowe,

Zajęcia maturalne,

Zajęcia turystyczno - krajoznawcze

Poniedziałek

Czwartek

W ramach potrzeby

14.10 – 15.00

15.10 – 16.00

-

26.

Rejdych Bożena

Zajęcia dodatkowe z matematyki

Czwartek

13.20 – 14.05

27.

Sraga-Chmielik Anna

Zajęcia dodatkowe z języka angielskiego

 dla maturzystów

Wtorek

Czwartek

10.35 – 11.20

11.30 – 12.15

28.

Stankiewicz Krzysztof

Zajęcia dodatkowe z języka angielskiego
dla maturzystów

Środa

15.05 – 15.50

29.

Stec Barbara

Zajęcia dodatkowe z przedmiotów ekonomicznych

Wycieczki szkolne

Poniedziałek

Piątek

15.05 – 15.50

12.20 – 13.05

30.

Szymkowiak Izabela

Konsultacje z języka angielskiego

Czwartek

14.10 – 14.55

31.

Szyndera Karolina

Konsultacje z technologii gastronomicznej,

Przygotowanie do olimpiady

Środa

10.35 – 11.20

32.

Tomczyk Katarzyna

Konsultacje maturalne,

Zajęcia dodatkowe z języka angielskiego

Środa

9.45 – 10.30

33.

Ślusarczyk - Mrożek Agnieszka

Zajęcia dodatkowe z biologii,

Konsultacje Maturalne

Środa

12.20 – 13.05 ( według potrzeb ucznia)

15.00 – 16.00 ( według potrzeb ucznia)

34.

Warzecha Małgorzata

Mała Szkoła Gotowania

Wtorek

Po 6 lekcji 13.20 – 14.05

7 lekcja 13.20 – 14.05

35.

Waśko Łukasz

Zajęcia artystyczne

Czwartek

15.05 – 15.50

36.

Wilk Małgorzata

Informatyka w zawodzie,
Pasja-sposób na ciekawe życie

Poniedziałek

9 lekcja 15.05 – 15.50
wg harmonogramu

37.

Złocka Anita

Spotkanie z kulturą

Wtorek nieparzysty

14.00 – 15.00

38.

Kijak Agata

Przygotowanie do egzaminu T.06 i T.12

Zajęcia dodatkowe z obsługi konsumenta

Środa

Czwartek

10.35 – 11.20 ( według potrzeb uczniów)

13.20 – 14,05 ( według potrzeb uczniów)

39.

Pasterak Anna

Zajęcia dodatkowe z Historii i społeczeństwa

Piątek

8.00 – 8.50 ( według potrzeb uczniów)

40.

Szafrański Robert

Zajęcia z pierwszej pomocy

Wtorek

7.10 – 7.55

41.

Proksa Stanisław

Zajęcia dodatkowe z historii

Konsultacje maturalne

Środa

Czwartek

14.55 – 16.00

13.20 – 14.55

42.

Orzechowska – Filipczyk Elżbieta

Zajęcia dziennikarskie z zakresu z doradztwa zawodowego

Co drugi piątek

14.00 – 14.45

43

Gorczowska Marta

Przygotowanie do matury ustnej z języka angielskiego

Środa

13.20 – 14.05 lub 15.50 – 16.35

44.

Nowakowska Katarzyna

Konsultacje z języka rosyjskiego

Wtorek

12.20 – 13.05

45.

Nowak Wiesław

Zajęcia zawodoznawcze - osoby niepełnosprawne na rynku pracy

Czwartek

15.05 – 15.50

46.

Sowiński Mariusz

Konsultacje z religii

Czwartek

7.10 – 7.55

47.

Turska Monika

Konsultacje do egzaminu zawodowego T.14

Wtorek 3 lekcja

9.45 – 10.30

48.

Ziętek Barbara

Konsultacje prozdrowotne

Czwartek

7.10 – 7.55

49.

Zielińska Grażyna

Konsultacje z zakresu dietetyki

Czwartek

13.20 – 14.05